Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Національна поліція в Кривоиу Розі урочисто відзначила 6-ту річницю заснування (ФОТО)

Національна Поліція України

5
(1)

 Сьогодні 2-го липня у Кривому Розі пройшли урочистості з нагоди 6-ї річниці від заснування Національної поліції України. Захід за участі правоохоронців та представників міської влади проходив біля пам’ятника Козака Рога.

Урочисті заходи розпочались о 10:00 біля пам’ятника засновнику міста Кривий Ріг. В заході взяли участь керівники Криворізького управління поліції та міський голова Костянтин Павлов. Чиновники привітали працівників Національної поліції України у Кривому Розі та відзначили грамотами кращих представників різних підрозділів поліції у місті.

З трибуни виступив керівник поліції Кривого Рогу Валерій Лютий з вітальним словом та вшанував пам’ять загиблих при виконанні колег по службі, також привітав захисників закону ректор Академії поліції у місті. Завершився урочистий захід з нагоди 6-ї річниці заснування Національної поліції у Кривому Розі вокальним виступом місцевих талантів.

Нагадаємо. нашим читачам сайту новин Кривий Ріг – ПОСТ, що 6 років тому завершилась Революція Гідності одним з основних вимог, якої була тотальна реформа правоохоронних органів. Після важких політичних баталій і паралельно з військовою агресією Росії на сході України, вдалося запустити переатестацію старих працівників, тоді ще міліції, та набір нових у лави Національної Поліції.

Набравши незаплямовану нову правоохоронну структуру, після не довготривалого навчання молоді хлопці та дівчата вийшли на вулицю в оновленій формі й відразу ж стали центром уваги цілої країни. З копами робили селфі та йшов тренд – пригощати патрульних кавою. Проте зачарування швидко змінилось на розчарування, старі звільнені не атестовані поліцейські почали повертати посади через суди, а ідейні новачки звільнювались з правоохоронної структури, адже обіцяне владою і реальність відрізнялась. Проте набирались нові працівники та структура поступово виходила на той рівень, що є зараз.

Хтось критикує, а хтось захоплюється. Кожен має свою думку і вільний її висловлювати. Що ми й закликаємо робити у коментарях під цією публікацією на нашому сайті новин Криворізького району.

Якщо ви, наші читачі, маєте що повідомити нашій редакції, або ви стали свідком чи учасником подій, пишіть нам на сайт Кривий Ріг – ПОСТ у формі зворотного зв’язку.

 

Вас точно зацікавить

У Кривому Розі поліція впіймала любителя красти чужі інструменти

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів