Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Насичена подіями, запитами та провалене голосування проти фільму ЛГБТ — в Апостолове пройшла чергова сесії міської ради

Новини Апостолівської громади

4
(5)

13-го грудня в Апостолівській територіальній громаді відбулась чергова 26-та сесія міської ради на якій депутати прийняли зміни до бюджету, підтримали комунальне підприємство “Апостолівський водоканал”  та провалили голосування за звернення до мінкульту та Держкіно з проханням не фінансувати фільм пропаганду ЛГБТ за державний кошт. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Сесія депутатів розпочалась традиційно. на засідання прийшло і зареєструвалось 20 народних обранців Апостолівської громади. Депутати прийняли рішення підтримки комунальному підприємству “Апостолівський водоканал”, затвердили соціальну допомогу та внесли зміни до бюджету на 2021 рік. Крім цього депутати ухвалили багато питань по землі де громада зверталась з своїми питаннями.

На превеликий жаль депутатського корпусу на чергову сесію не з’явився представник поліції Апостолівщини, якого запросила міська рада за ініціативою депутата Дмитра Білоненка, що пропонував задати питання по бездіяльності правоохоронних органів на території Апостолівської об’єднаної територіальної громади.

Крім цього проєкт рішення депутата Дмитра Білоненко від фракції “Свобода” про звернення до мінкульту та Держкіно з проханням не фінансувати з держбюджету фільм, який пропагує ЛГБТ цінності. Нагадаємо, на цей фільм держава планує витратити близько 20 мільйонів гривень державних коштів. Така ініціатива не знайшла розуміння серед депутатського корпусу, за це рішення проголосувало лише 10 депутатів. Більше буде коли з’явиться відео з чергової сесії.

Насичена подіями, запитами та провалене голосування проти фільму ЛГБТ — в Апостолове пройшла чергова сесії міської ради

Насичена подіями, запитами та провалене голосування проти фільму ЛГБТ — в Апостолове пройшла чергова сесії міської радиТа кож на початку засідання депутат Андрій Скупейко “Європейська Солідарність” подав запит на газове господарство питанням плати за використання земель громади де лежить їх майно (труби). Депутат пояснив, що вважає, що коли люди платять за транспортування газу трубами газового постачальника послуг, то і він повинен платити за оренду землі де проходять труби газового господарства.

 

Відзначимо, що на засіданні депутати ухвалили “програму розвитку комунального господарства”. Завантажити документ можна на сайті міської ради Апостолове.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів