Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Народний депутат від Криворізького району Дмитро Шпенов у списках втікачів — де він зараз

Новини Криворізького району

3.8
(13)

Народний депутат України обраний у Криворізькому районі округ №37 Дмитро Шпенов вже 6-й день  перебуває за кордоном після того, як з’явилась інформація про ймовірну повномасштабну агресію Росії. Про те куди ж дівся народний обранець розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

12-го лютого “Українська правда” оприлюднила данні про втечу українських олігархів та можновладців з України через можливу повномасштабну агресію Росії. В списку втікачів також виявили позафракційного народного депутата України позафракційного Дмитра Шпенова, який був обраний в одномандатному окрузі №37 у Криворізькому районі. Повідомляється, що нардеп Дмитро Шпенов вилетів у Швейцарію до Женеви де ймовірно і перебуває зараз. Наразі останні пленарні засідання Верховної Ради України Дмитро Юрійович пропускає його помічники на запитання журналістів конкретики не дають.

Народний депутат від Криворізького району Дмитро Шпенов у списках втікачів — де він заразНагадаємо, що президент України Володимир Зеленський закликав депутатів утікачів продовж 48-ми годин повернутись в Україну в іншому випадку до них будуть застосовуватись покарання і стягнення.

За нашою інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ на цей час про повернення Дмитра Шпенова до України не інформації немає. Коли повернеться депутат від Криворіжжя з “Європейського турне” – не відомо”. Наразі соціальні мережі депутата мовчать з цього приводжу.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів