Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Нарешті вирішилась проблема з опаленням у селі Жовте Апостолівської громади, яким передали 51 електричний котел

Новини Криворізького району

4.9
(134)

Не пересічна подія днями відбулась на території Апостолівської громади Криворізького району.  16-го лютого мешканцям села Жовте було передано 51 електричний котел для опалення будинків, цим самим було розв’язувати проблему опалення, яке гостро стояло перед місцевою владою. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Мешканці села Жовте Апостолівської громади Криворізького району довгий час отримували опалення завдяки цементному заводу, технологія охолодження власних потужностей, якого давала змогу опалювати будинки селян за невелику оплату.  Проте війна внесла свої корективи в роботу заводу, що звісно вплинуло на припинення опалення для мешканців Жовтого. Перед Апостолівською громадою постало питання опалення, адже їх будинки здебільшого були не готові до змін.

Велику роботу було проведено Криворізькою районною Адміністрацією, яку очолює Євген Ситниченко. Завдяки зусиллям посадовців та їх координації з підприємством “Кривий Ріг — Цемент”, тісній співпраці з Апостолівською міською радою та Благодійним Фондом “Стратегія Допомоги”, C.F.”Assistance Strategy” – місцеві жителі отримали 51 електричних котлів для обігріву власних осель. Місцевій громаді від імені Благодійного Фонду “Стратегія Допомоги”, C.F.”Assistance Strategy” були передані сучасні апарати для обігріву житла.

16-го лютого відбулась офіційна передача електрокотлів мешканцям села на якій були присутні очільники Криворізької РВА та представники Апостолівської міської ради та представник підприємства “Кривий Ріг — Цемент”  що знаходиться на території Апостолівщини.

Вагомий внесок у розв’язання проблеми опалення села Жовте вніс заступник Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода, який є куратором від РВА по Апостолівській громаді та знає проблеми громади не за чутками. Посадовець отримав подяку від імені секретаря Апостолівської міської ради за допомогу у розв’язання проблем жителів.

– Той випадок коли розумієш, що твоя праця недаремна і подяка буде нагадувати про добру справу. Спільними зусиллями підприємства “Кривий Ріг – Цемент”, Криворізької районної військової адміністрації, Апостолівської міської ради та Благодійний Фонд “Стратегія Допомоги”, C.F.”Assistance Strategy” сьогодні мешканці селища Жовте безкоштовно отримали 51 електричний котел для опалення.
Продовжуємо працювати на мешканців Криворіжжя… Прокоментував на власній facebook  сторінці заступник голови Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!