Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Нарада з питань призову відбулась в Апостолівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки

Новини Апостолівської громади

5
(1)

Учора 2-го червня в Апостолівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась нарада з питань призову до збройних сил України.

У нараді взяли участь керівники Апостолівської, Зеленодольскої, Нивотрудівської та Грушівської громад, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Вікторія Сніжко, керівництво терцентру, інспектори військово-облікових столів, представники відділень призову і заступник голови Криворізької районної держаної адміністрації Сергій Прохода.

– Спілкувались про проблемні питання проведення призову, відпрацьовували комунікацію між громадами та Апостолівським центром. Наразі по результатам наради готуємо розширений “круглий стіл” разом із представниками громад усього Криворізького району, чотирма територіальними центрами та представниками Національної поліції України.
Приємно було відвідати будівлю приміщення роти охорони, у будівництві якої мені довелося прийняти участь у буремному 2014-му ще на посаді голови Апостолівської районної державної адміністрації, –  розповів на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі facebook заступник голови Криворізької РДА Сергій Олександрович Прохода

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!