Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Наприкінці березня погода на Криворіжжі незначно погіршиться

Прогноз погоди Кривий Ріг

5
(1)

За даними метеорологів, у місті Кривий Ріг очікується спекотна погода протягом наступних декількох днів. Вже з суботи, 25 березня, температура повітря буде коливатися від +6° до +17°. У неділю, 26 березня, мінімальна температура також буде +6°, а максимальна – +11°. В понеділок, 27 березня, очікується підвищення температури до +17°. Вівторок, 28 березня, буде трохи прохолоднішим, з мінімальною температурою +2° та максимальною – +8°. У середу, 29 березня, температура повітря опуститься до -1°, а максимальна температура буде +6°. На четвер, 30 березня, очікується незначне потепління з мінімальною температурою 0° та максимальною +6°. Рекомендується бути обережними та підготуватися до спекотної та різко змінної погоди.

Дощ очікується у місті Кривий Ріг 26-го та 28-го березні. При цьому незначне зменшення температури повітря метеорологи прогнозують з 26-го березня. Проте воно буде короткотривалим і вже на початку Квітня стовпчик термометра піде вгору.

Зазначимо, що на Криворіжжі опалення в будинках почало пропадати з 23-го березня. Про фактичне закінчення опалювального періоду повідомляв наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ раніше.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів