Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Найближчими днями ворог готує наступ на Кривий Ріг

Кривий Ріг СЬОГОДНІ

4.8
(6)

Сьогодні  24-го квітня ввечорі очільник військової адміністрації міста Кривий Ріг повідомив про те,  що російські війська готують наступ на Криворізький напрямок. Про це Олександр Вілкул написав на власній сторінці у соціальних мережах. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

– Ворог проводить формування наступального ударного формування на нашому напрямку у Херсонській області. Найближчими днями ми чекаємо їхнього можливого переходу в наступ. Але ми знаємо про них більше, ніж їм здається, ми розуміємо всі їхні плани і ми повністю готові до будь-якого розвитку ситуації. – Написав начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Посадовець запевнив, що місто Кривий Ріг готове до оборони. очільник адміністрації заявив, що до оборони готові всі частини, всі гарнізони. Готові також оборонні споруди.

Крім Цього начальник адміністрації Кривого Рогу розповів, що місто Кривий Ріг приймає біженців і всіляко їм допомагає.

– За останні три дні за різними напрямками вдалося евакуювати понад 5000 мешканців Херсонської області. Для тих, хто залишається переночувати у Кривому Розі та поїхати далі, ми організуємо ночівлю. Для тих, хто залишається у нас довше, підготовлено розселення у школах, садках, терцентрах. Загалом через Кривий Ріг пройшло вже понад 100 тисяч переселенців, 50 тисяч перебувають у місті зараз. -Розповів Олександр вілкул на сьогоднішньому традиційному вечірньому брифінгу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів