Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Найближчим часом наступу на Кривий Ріг не буде — начальник адміністрації тероборони Дніпра

Кривий Ріг сьогодні

5
(8)

Наступу на Кривий Ріг не буде — таку думку висловив  сьогодні 29-го квітня начальник центру територіальної оборони Дніпра Генадій Корбан. Про це розповів посадовець в етері одного з телеканалів Дніпропетровщини. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

В етері “Дніпро ТВ” виступив начальник центру тероборони Дніпра Генадій Корбан. Він поділився оперативною інформацією про бойові дії  довкола Дніпропетровської області та розповів про бої в напрямку Кривого Рогу.

Очільник тероборони Дніпра Генадій Корбан розповів про те, ще на Херсонщині в бік Кривого Рогу постійно ворог  обстрілює населені пункти Криворізького району, також він зазначив що періодично на тому напрямку виникає загострення.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Посадовець висловив свою думку, що на Кривий Ріг наступу не буде. він зазначив, що військова адміністрація Кривого Рогу веде бої на території Херсонської області та має там успіхи й просувається поволі вперед.

Актуальна новина Криворізького району сьогодні: Окупанти завдали артилерійський удар по двох селам Криворізького району.

–  Я думаю що незабаром не буде наступу на Кривий Ріг. Дійсно періодично там ведуться бойові дії, але вже на території Херсонської області. Командуючий УК Південь достатньо хороший командир він періодично просувається вперед. Відповідно ми періодично отримуємо стримуючий вогонь у відповідь від окупантів РФ. Такі бойові дії там відбуваються вже місяць, однак частини там потроху просуваються вперед й  Олександр Вілкул теж просувається вперед зі своїми механізованими засобами, які будують оборонні рубежі вже на Херсонщині. – Зазначив в етері телеканалу “Дніпро ТВ” начальник адміністрації тероборони Дніпра Генадій Корбан.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів