Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Найбільше злочинне угрупування Кривого Рогу було ліквідовано, а його лідерів затримано

Кримінальний Кривий Ріг

0
(0)

У Кривому Розі ліквідовано один з найбільших наркокартелів України. Про це повідомляють в пресслужбі Дніпропетровського обласного управління поліції. Повідомляє сайт новини Криворізького району  Кривий Ріг ПОСТ.

У поліції розповідають, що 27-го лютого в місті Кривий Ріг відбулись маштабні обшуки в учасників злочинного угруповування, яке постачало наркотики по всій Україні. Різні джерела повідомляють, що угруповування про яке йде мова — це так звані двадсятовські.

Загалом було проведено близько 200 обшуків де було задіяно 1200 працівників правоохоронних органів. Поліція розповідає про затримання 37 учасників банди, з яких 10 є керівники злочинного наркокартелю. Зауважимо, на цей час офіційно прізвища чи псевдоніми затриманих поліція не називає.

В ході проведення обшуків у фігурантів було виявлено та вилучено купа готівки в іноземній валюті та гривнях. Також поліцейські виявили наркотики та зброю з боєприпасами.

Про проведення операції по ліквідації однієї з найбільших злочинних угрупувань України поліція повідомляє наступне:

▪️ Упродовж року працівники Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України та Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора проводили документування злочинної організації, учасники якої виготовляли та збували наркотики. Оперативні розробки проводилися у суворій секретності, а про дату, час та місце проведення спецоперації знала обмежена кількість правоохоронців. У результаті цієї масштабної роботи поліцейські задокументували протиправну діяльність учасників наркокартелю, встановити місця виготовлення наркотиків і простежити способи та канали їх збуту.
▪️ Організаторами наркобізнесу були троє мешканців Кривого Рогу, які мають зв’язки у кримінальному середовищі. Вони навіть заручилися підтримкою кількох медіаресурсів, через які раніше розповсюдили неправдиві матеріали про правоохоронців, котрі займаються документування злочинних наркогруп на Дніпропетровщині.
▪️ Мережа наркокартелю складалася з трьох злочинних організацій та шести організованих груп. Організатори ретельно підбирали «персонал» і надавати перевагу особам, які мали хороші фізичні дані та зв’язки серед осіб, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. При цьому, аби зберегти автономію і ускладнити процес документування злочинної діяльності, представники відокремлених ланок майже не контактували один із одним. Таким чином затримані правоохоронцями збувачі не володіли інформацією про діяльність усього наркокартелю.
▪️ Аби забезпечити належний контроль, діяльність та безпеку діяльності злочинної спільноти, функціонувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за роботою лабораторій, їх охорона, «хіміки», «фінансисти» тощо.
▪️ Для безперебійного виготовлення метамфетаміну фігуранти організували діяльність мережі нарколабораторій в орендованих гаражних приміщеннях та в квартирі у Кривому Розі. Їх потужності дозволяли у промислових масштабах виготовляти щомісяця до 40 кг готових психотропів. Окрім того, лідери наркобізнесу організували вирощування нарковмісних рослин і для розширення «асортименту» налагодили їх закупівлю в осіб, діяльність яких поліцейські також задокументували і припинили.
▪️ При цьому ринок збуту наркотичних засобів охоплював майже всі регіони України. Для безперебійної торгівлі фігуранти продумували логістику і облаштування пунктів зберігання: так вони через розгалужену «кур’єрську» мережу реалізовували продукцію великими та роздрібними партіями шляхом «закладок» і методом «з рук у руки».
▪️ Кошти від збуту наркотиків, а це – понад мільйон доларів США «прибутку» щомісяця, лідери угруповань передавали керівникам злочинної спільноти «Двадцятівські», які розподіляли їх між усіма задіяними в наркобізнесі особами.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!