Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На водоймах Дніпропетровщині заборонили вилов риби та використання будь-яких човнів

Новини Дніпропетровської області

2.9
(54)

30-го березня Криворізька районна державна адміністрація повідомила про заборону вилову риби та використання будь-яких водних човнів.Таке розпорядження видав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Детальніше розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

До уваги рибалок Криворізького району, на час воєнного стану відсьогодні заборонено вилов водних біоресурсів на водоймах Дніпропетровщини. Також забороняється використовування будь-яких човнів, розважальної надводної техніки та катерів на річках та озерах Криворіжжя й області загалом.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Розпорядження голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченко було опубліковано 30-го березня, а підготовлено 28-го числа цього місяця.

Забезпечення контролю за забороною вилову риби та використання човнів покладено на поліцію та управління водних ресурсів Дніпропетровської області.

Наголошуємо, що ця заборона є актуальною до закінчення воєнного стану і за порушення її особа буде нести покарання згідно з законами України.

Редакція сайту новин Криворізького  району Кривий Ріг ПОСТ просить любителів риболовлі утриматись від улюбленого зайняття, адже під час війни  в Україні подібні розпорядження носять велику важливість. НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОН І ТРИМАЙМОСЬ РАЗОМ!

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

2.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів