Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На трасі Кривий Ріг – Дніпро встановили ваговий комплекс для вантажівок

Дорога

5
(1)

На трасі Кривий Ріг – Дніпро встановлені ваги для вантажівок. Це зроблено для того, аби зберегти дорожнє покриття і продовжити його строк служби. Вартісне обладнання італійського виробництва встановили на виїзді з Кривого Рогу. Дорожнє устаткування встановили за ініціативи Укртрансбезпеки.

Вагові Комплекси італійського виробництва вартували державному бюджету 300 тисяч. Всього в Україні встановили 14 подібних пунктів. В Кривому Розі було встановлене перше з них.

В планах державної та міської влади встановити такі ваги на кожному в’їзді та виїзді з міста, а їх всього 4 напрямки. Планують це зробити в наступному році. Встановлений вимірювальний ваговий комплекс для вантажівок під Кривим Рогом є першим подібним в Дніпропетровській області.

Варто нагадати, що основна причина руйнування асфальту на трасі Кривий Ріг – Дніпро, – це перевантажені фури. З початку асфальт покривається хвилями, а за тим починає рватись утворюючи тріщини, а за ним великі ями. Тож таке обладнання убезпечить від руйнування дороги як траси так і міських шляхів. Схвально зазначив член покровського районного в місті виконкому Білоненко Дмитро Олександрович.

 

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів