Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На території Зеленодольська знаходиться склад велосипедів, якими люди тікали з окупованої Херсонщини. ВІДЕО, ФОТО

Новини Криворізького району

5
(1)

На території Зеленодольська Криворізького району знаходиться моторошне місце — склад кинутих велосипедів, якими з Херсонщини тікали біженці від російської окупації. На місці побував Кореспондент сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ і привіз відео сюжет з місця.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

На території одного з комунальних підприємств Зеленодольської громади на складі зібрані кинуті людьми велосипеди, на яких мирні жителі втікали від обстрілів та окупації російських окупаційних військ. Комунальники Зеоленодольської ОТГ збирали транспортні засоби в різних місцях, де їх покидали біженці Херсонщини. Працівники складають знайдені двоколісний  аби після завершення активних бойових дій, люди могли повернути собі транспортні засоби й своє майно.

За словами голови Криворізької ОВА Євгена Ситниченка, який дав свій коментар на відео, на складі знаходиться близько 400 велосипедів що збирались з усюди й складуються на визначеному місці.

Цікава новина за темою: Як працю волонтерський штаб в прифронтовому Зеленодольську ВІДЕО

Журналістам показали цей склад, велосипедного транспорту. Майже на всіх велосипедах біла стрічка чи пов’язка, що означає мирних жителів.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів