Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На території Глеюватської громади Криворізького району знайшли старі німецькі боєприпаси

Піротехніки ДСНС

5
(1)

18-го липня у Криворізькому районі на території Глеюватської громади біля села Зелене Поле було виявлено бойові снаряди часів другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Криворізького району Дніпропетровської області.

За  2  кілометри на північ від села Зелене Поле на території Глеюватської територіальної громади Криворізького району  пошуковцями громадської організації “Пам’ять нащадків” близько 17:00 було виявлено застарілі німецькі боєприпаси часів другої світової війни.

Шукачі віднайшли 9 боєприпасів калібром 88 міліметрів для німецького гранатомета  «Panzerschreck». Шукачі відразу викликали піротехнічну службу головного управління ДСНС у Дніпропетровській області зателефонувавши на гарячу лінію 101. Фахівці знищили бойові знахідки часів другої світової війни шляхом контрольованого вибуху.

Місце знахідки небезпечного скарбу було обстежене за допомогою професійних металодетекторів і на щастя жахливих знахідок більше не було. Фахівці рятувальної служби ДСНС просять громадян у разі знаходження старих боєприпасів не чіпати їх і не намагатись розібрати. В таких випадках завжди  треба викликати рятувальну службу яка приїде з професійними піротехніками та безпечно знищить боєприпас.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!