Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На ремонт Криворізької школи № 85 виділено понад 1 мільйон гривень

Новини Кривий Ріг

0
(0)

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголосив закупівлю на коригування проєктно-кошторисної документації капітального ремонту будівлі Криворізької школи № 85 в Центрально-Міському районі Кривого Рогу на мікрорайоні Всебратське – 2. Повідомляє сайт новин “Кривий Ріг ПОСТ”.

На шляху до поліпшення умов навчання у Криворізькій школі № 85 відбулися важливі зміни. Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголосив про запуск проєкту з коригування проєктно-кошторисної документації, пов’язаної з капітальним ремонтом будівлі Криворізької школи № 85. Ця освітня установа знаходиться в Центрально-Міському районі Кривого Рогу, конкретно на мікрорайоні Всебратське – 2.

Інформація про цей новий етап у вдосконаленні шкільної інфраструктури була опублікована на офіційному сайті державних закупівель “prozorro”. Згідно з оголошеним тендером, загальна вартість виконання коригування документації складає 1 мільйон 74 тисячі 257 гривень.

Виконавицею цього важливого завдання обрана ФОП Уварова Лілія Іванівна. За даними аналітичної платформи Youcontrol, ФОП Уварова Лілія Іванівна була зареєстрована у місті Дніпро у грудні 2016 року. Це свідчить про те, що виконавиця має значний досвід та кваліфікацію в галузі будівництва та проектної документації.

Запуск цього проєкту викликає позитивні очікування серед батьків, вчителів та учнів Криворізької школи № 85. Коригування проєктно-кошторисної документації має на меті забезпечити безпеку та якість будівельних робіт, що є критично важливим для забезпечення комфортних умов навчання та розвитку освітнього закладу.

Отож, старт цього проєкту свідчить про увагу влади до справи освіти та важливість інвестицій у покращення інфраструктури навчальних закладів, сприяючи таким чином розвитку освіти в Дніпропетровській області. Нова сторінка у житті Криворізької школи № 85 обіцяє стати ще однією кроком до забезпечення якісної освіти для молодого покоління в самому серці Центрально-Міського району Кривого Рогу на мікрорайоні Всебратське – 2.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!