Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На освячення новозбудованого храму парафії Святого Миколая завітав очільник УГКЦ

5
(2)

18-го грудня у Кривому Розі відбулось урочисте освячення греко-католицького храму парафії імені Святого Миколая чудотворця.  На урочистості завітав голова УГКЦ Блаженніший  Святослав. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Освячення храму для усіх греко-католиків — це визначна подія та особлива.З нагоди урочистостей у Кривий Ріг з візитом прибув настоятель Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав, котрий освятив храм й провів службу в новій святині міста. На службу прийшло чимало вірян, які заповнили повністю новозбудований храм в Кривому Розі.

У переддень одного з найголовніших свят для усіх християн дня Святого Миколая було урочисто освячено дім божий. З промовами на службі виступив очільник парафії храму Святого Миколая отець Іван Талайло. Священник подарував усім хто допомагав з будівництвом святині та подякував всім прихожанам та вищому керівництву УГКЦ за підтримку. Також до всіх вірян звернувся голова Української Греко-католицької Церкви Блаженніший Святослав.

На урочисте відкриття прийшло багато відомих й поважних осіб Кривого Рогу — це військові, волонтери та представники інших організацій.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів