Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Криворіжжі будується новий водний канал: Питної води для населення залишилось на 1,5 місяця

Новини водопостачання

4.5
(12)

У Кривому Розі загрожує серйозна криза з водопостачанням, оскільки запаси водопровідної води, що постачаються з Південного водосховища, будуть вичерпані через 1,5 місяця. Після вибуху Каховської ГЕС ситуація з водою в місті стає все більш загрозливою, і існує ризик, що певна частина населення може залишитися без водопостачання на тривалий період.
Міська влада змушена діяти в аварійному режимі, звертаючись до містян із закликом ще більше економити воду. Існує ймовірність, що певна частина Кривого Рогу може тимчасово залишитися без водопостачання. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Почалось будівництво одного каналу Інгулець — Південне, яке призвано забезпечити водою водосховище Кривого Рогу, яке раніше брало воду з Каховки. Наразі відомо, що канал буде довжиною понад 30 кілометрів. Повинно буде встановити спеціалізоване обладнання для перекачки води. Наразі роботи вже йдуть повним ходом. Бульдозери  почали копати траншею для майбутнього каналу. Наразі де саме він проходитиме не повідомляється.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів