Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На городи мешканців Криворізького району впало декілька касетних ворожих снарядів

Новини Криворізького району

5
(4)

Сьогодні очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що на городи мешканців Криворізького району прилетіло декілька касетних боєприпасів. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Очільник облради Дніпропетровщини розповів, що в Криворізькому районі на городи людей впало 2 касетних боєприпасів. Наразі посадовець не повідомляє, на яку громаду впали касетні снаряди.Відомо, що постраждалих немає. Вся інфраструктура та будівлі з комунікаціями цілі.

Ще кілька «прильотів» ворожих снарядів зафіксовано в Синельниківському районі на межі з Запорізькою областю та Донеччиною. Так само в поля, постраждалих немає. Зазначив Микола Лукашук на власниї сторінках у соцмережах.

Цікава новина: В небі Дніпропетровщини збито крилату ракету ВІДЕО

–  Наостанок. Дніпропетровщина надійно захищена, область повністю готова до оборони. Тож щодо можливого наступу на Кривий Ріг можу сказати, що це погана ідея. Російські окупаційні війська планують вийти на адміністративні межі Херсонської області. Але тільки протягом доби на півночі Херсонщини орки втратили більше сімдесяти чоловік особового складу і склад боєприпасів. Тож для них цей наступ, якщо він відбудеться, стане останнім в житті. – Написав очільник Дніпропетровської облради  Микола Лукашук.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів