Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На форумі “ДІЯ БІЗНЕС” у Кривому Розі представники влади, громадськості та бізнесу обговорювали впровадження безбар’єрності на Криворіжжі

5
(3)

 

29-го квітня відбулась конференція щодо впровадження безбар’єрності в Кривому Розі організована ГО «Безбар’єрність». У заході взяли участь представники Криворізької районної військової адміністрації, влади міста, громадських організацій, активістів та представників бізнесу. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району «Кривий Ріг ПОСТ».

 

На форумі конференції піднімалися гострі та важливі питання щодо впровадження безбар’єрності. Присутні обговорювали можливість заохочення бізнесу до створення умов доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також піднімалися питання щодо спрощення пересування людей з інвалідністю у громадах.

 

Також, було презентовано «Довідник безбар’єрності» – перший український структурований посібник із безбар’єрної комунікації, екземпляр якого було передано Криворізькій центральній бібліотеці на                                пр. Поштовому.

 

Заступник начальника Криворізької РВА Сергій Прохода презентував підписану з боку Криворізької РВА Декларацію щодо підтримку Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

 

Після форуму присутні мали можливість задати питання, що турбують людей з інвалідністю, стосовно доступності та зручності у представників влади, які взяли участь як спікери заходу. Такий формат був потрібен, щоб влада почула проблеми жителів Криворіжжя та реагувала на пропозиції та зауваження громадськості.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів