Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Дніпропетровщині запустили революційний сервіс «Я – Ветеран»: 561 послуга під одним дахом!

Новини для ветеранів війни

0
(0)

На Дніпропетровщині розпочав свою роботу захоплюючий сервіс «Я – Ветеран», який обіцяє полегшити життя нашим героям та їхнім рідним. Цей сервіс став можливим завдяки створенню спеціального офісу у криворізькому ЦНАПі, де забезпечують більше півтисячі різноманітних послуг. А звідси починаючи з завтрашнього дня, «єдине вікно» буде доступне і в інших Центрах регіону. Повідомляють у Дніпропетровській ОВА.

Ви, мабуть, питаєтеся, що саме робить цей сервіс таким особливим? Основна ідея полягає в тому, щоб злегкостити життя нашим героям, забезпечивши їх високоякісними послугами, і щоб вони більше не були змушені перебігати від одного офісу до іншого та терпіти довгі черги. Всі необхідні послуги були об’єднані в одному місці, щоб забезпечити зручність та ефективність.

Центр адміністративних послуг Кривого Рогу був першим, хто запустив цей унікальний сервіс. Окремий офіс було відкрито саме для нього, а команда з 5 фахівців пройшла спеціальне навчання, щоб готово надавати професійну допомогу.

В цьому офісі ветерани можуть скористатися цілими 561 послугою! Деякі з них входять до основного переліку, такі як оформлення біометричних паспортів, земельних ділянок та посвідчень ветерана. Але є й нові послуги, які тільки почали надаватися, наприклад, пільги для дітей на навчання. Крім того, сервіс готовий запропонувати допомогу ветеранам з пошуком роботи або навіть зубопротезування не є проблемою, оскільки ветерани можуть записатися на прийом для отримання необхідної допомоги. Усі ці послуги створені з метою полегшити життя героїв і забезпечити їм повний спектр необхідної підтримки.

Директорка департаменту адміністративних послуг Криворізької міськради, Людмила Зеленська, пояснює: «Ми старанно працювали над створенням 561 різноманітної послуги. Чимало з них є стандартними, але є й зовсім нові, спеціально розроблені для ветеранів. Наша команда готова надати їм необхідну допомогу в будь-яких питаннях, починаючи від документації і закінчуючи консультаціями щодо отримання пільг та підтримки.»

І це тільки початок! Завтра комплексний сервіс «Я – Ветеран» запустять і в інших ЦНАПах регіону, але спочатку вони будуть пропонувати майже 100 послуг. З плином часу, перелік послуг буде розширюватися втричі, щоб задовольнити потреби всіх ветеранів і забезпечити їм максимальний комфорт та зручність.

У цих нових офісах ветерани зможуть отримати всю необхідну підтримку та послуги, які їм потрібні, і це стане ще одним кроком до полегшення їхнього повсякденного життя після служби у військових справах.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!