Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Дніпропетровщині роботодавці зв’язали, поставили на коліна та катували робітника, все це зафіксовано на відео

Кримінальні новини Дніпра

0
(0)

В соціальних мережах розгортається скандальна ситуація, пов’язана із жорстоким катуванням чоловіка, якого, ймовірно, наймали на роботу. Відзняте відео, яке було оприлюднене у телеграм-каналі “Дніпро Оперативний”, шокує своєю жорстокістю та безжалісністю вчиненого.

На знімках видно, як чоловіка зв’язали, побили та понижують, а також примушують вибачитися за незроблену роботу. В процесі жорстокого обходження з ним, наймодавці використовують нецензурну лексику, загрожуючи йому фізичною розправою на ВІДЕО.

Попередній звіт телеграм-каналу свідчить про те, що інцидент трапився у селищі Булахівка на території Дніпропетровської області. Після швидкого поширення інформації вона потрапила до правоохоронних органів, які негайно розпочали розслідування.

На Дніпропетровщині роботодавці зв'язали, поставили на коліна та катували робітника, все це зафіксовано на відео

Поліція вже здійснила затримання чоловіка та жінки, які вчинили цей жахливий поступок. Попередньо повідомляється, що стосовно їх дій розпочато кримінальні провадження за статтями 146 та 127 Кримінального кодексу України – “Незаконне позбавлення волі або викрадення людини” і “Катування” відповідно.

Наразі чоловік, який був жертвою на ВІДЕО знущань, перебуває під лікарським наглядом. За даними поліції, йому була надана необхідна медична допомога, і його стан оцінюється як стабільний.

Широке загальнодоступне відео цього жахливого випадку стало приводом для обговорення та осуду в суспільстві. Громадські активісти та правозахисні організації вимагають стримати ситуацію та невідкладно притягти винних до відповідальності.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів