Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Дніпропетровщині люди з інвалідністю можуть подати онлайн заявку на отримання безкоштовних засобів реабілітації

Новини Дніпропетровської області

5
(2)

Мешканці з інвалідністю у Дніпропетровській області можуть подати онлайн заявку на реабілітацію Для людей з фізичними вадами створено окремий спеціальний електронний кабінет. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

 – Мешканці області з інвалідністю можуть користуватися зручним сервісом. Він дає можливість онлайн подавати пакет документів для безоплатного отримання засобів реабілітації, – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА Олена Кришень.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Послуга – на порталі Централізованого банку даних осіб з інвалідністю. Новому користувачеві найперше потрібно там зареєструватися. Для цього заповнити стандартну форму.

Далі вже можна подавати заявку на отримання необхідного засобу реабілітації. Вона надсилається із пакетом документів, завірених електронним підписом. Обрати візок, милиці, ходунки, ортопедичне взуття або протез можна з інтерактивного каталогу.

Детальна інформація як користуватися електронним кабінетом – за посиланням. Проконсультуватися можна й за телефоном: (044) 293 17 49. Або звернутися на електронну адресу CBI@ispf.gov.ua.

Вас зацікавить новина: ЗСУ звільнили 53 населені пункти від окупантів — ОВА

У 2022 році мешканці області з інвалідністю отримали понад 19,4 тис. направлень на безплатні засоби реабілітації. Зокрема, протези, ортези, візки, милиці, ходунки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів