Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Дніпропетровщині дітей військових запрошують в IT школу на безкоштовне навчання.

Новини

5
(1)

Дітей захисників запрошують на безоплатне навчання у приватній IT-школі. Проєкт реалізовує мережа IT STEP SCHOOL. На нього виділили 15 млн грн. Прийом заявок – до 17 жовтня. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.Розповіли у Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

«Для дітей військовослужбовців запустили благодійний освітній проєкт. Поки їхні батьки захищають країну та здобувають мир. Можуть долучатися юні мешканці області та переселенці, які переїхали на Дніпропетровщину», – сказав в.о. начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак. 

Пройти навчання зможуть діти в 11 містах України: Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Луцьку, Рівному, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі, Одесі, Кременчуці.

Курс – для учнів 1-11 класів. Вони навчатимуться за програмою, затвердженою Міністерством освіти та науки України.

Діти опановуватимуть поглиблений курс IT-спеціальностей. А ще вивчатимуть іноземні мови. Найперше, англійську. Крім неї – китайську, іспанську, німецьку,  польську або французьку на вибір.

Заявку на безоплатне навчання можна подати онлайн за посиланням. Збір анкет триватиме до 17 жовтня. Старт навчання запланований на 7 листопада.

Додаткова інформація – за телефоном 095 243 63 37. 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!