Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Минулого року 69 сиріт Дніпропетровщини отримали кошти на придбання житла

Новини Дніпропетровської області

5
(1)

 2022 році 69 дітей-сиріт Дніпропетровщини отримали грошові компенсації на придбання власних квартир. Більшість вже купили житло. Для цього з державного бюджету виділили понад 25  млн грн. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.Повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

«Кошти державної субвенції були розподілені та перераховані сиротам з 21 громади області. Аби вони змогли придбати власне помешкання: квартиру або будинок», – сказала головна спеціалістка відділу Служби у справах дітей Дніпропетровської ОВА Алла Борисенко.

Вона додала, що сиріт розділили на три списки за віком. До першого потрапила молодь від 16 до 23 років. Їм держава повністю покрила витрати на купівлю житла. 100% компенсації отримали 29 людей.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Друга категорія – мешканці від 24 до 35 років. Третя – 35+. Їм держава відшкодувала частину від вартості житла. Одним – 70%, іншим – третину. Решту додали з місцевих бюджетів.

Власні помешкання вже придбали більш ніж 60 сиріт. Усі – на Дніпропетровщині. Зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Дубовиківській, Раївській, Перещепинській, Васильківській, Криничанській громадах.

Вам буде цікаво: Цьогоріч 58 родин Дніпропетровщини всиновили дитину, ще 120 готуються

Державну програму започаткували у 2018 році. Суму виплат сиротам вираховують за спеціальною формулою. Беруть до уваги вартість квадратного метра житла, кількість мешканців у населеному пункті, наявність у дитини-сироти інвалідності.

Вас зацікавить новина: Волонтери Софіївської громади Криворіжжя підготували подарунки до свят добровольцям тероборони

Помешкання має бути площею не менше 31 квадратні метри, повністю пристосоване для життя, забезпечене комунікаціями.

Виділені державою кошти на придбання житла надходять на спеціальні особисті рахунки сиріт.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!