Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Молодь та влада обговорили шляхи відновлення інфраструктури на форумі у Кривому Розі

Новини КРиворіжжя

5
(2)

3-го червня в приміщенні “ДІЯ БІЗНЕС” у Кривому Розі відбувся форум, присвячений залученню молоді до відбудови України. Захід проводила організація “ЗЕ МОЛОДІЖКА”, яка запросила до участі посадовців, народних депутатів та експертів. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Молодіжний форум був розбитий на 3 частини. У першому блоку “Інновації та підходи молоді до відновлення інфраструктури” перед молоддю виступили представники влади та агробізнесу. На початку зі словом виступив народний депутат від Кривого Рогу Юрій Корявченков. Він говорив про відновлення інфраструктури у воєнний час.

Після нього виступив Сергій Прохода, заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації. Посадовець розповів про руйнування на території громад Криворіжжя та плани по відбудові інфраструктури. Крім того, Сергій Прохода розповів про особливості роботи РВА у воєнний час.

Представником агробізнесу був Ігор Фартушний, підприємець, який розповів про посівну кампанію у воєнний час та про важливість логістики на Криворіжжі для задоволення потреб регіону. Він також зазначив про іноваційні технології у галузі, які допомагають сучасним аграріям.

Другий блок молодіжного форуму був присвячений екологічним питанням, які є наразі нагальними для всього Криворіжжя. Ознайомчий виступ про основи екологічної політики розпочала депутат Верховної Ради Олена Криворучкіна. Вона доповіла про те, хто і як займається питаннями екології. Криворучкіна розповіла про державні плани зі зменшення шкідливих викидів та взаємодію з міжнародними партнерами.

Сергій Сологіб розповів про міністерську діяльність держави у сфері екології. Чиновник розповів про можливості молоді долучитися до інспектування стану навколишнього середовища та боротьби з порушниками. Він відзначив, що кожен може стати громадським екологічним інспектором. Крім того, посадовець розповів про вакансії для молодих спеціалістів у своїх відомствах.

 

У заключному виступі від представника металургійного гіганта “АрселорМіттал Кривий Ріг” виступила очільниця департаменту захисту екології Людмила Руднева. Представник промисловості розповіла про досягнення підприємства “Криворіжсталь”. Людмила Руднева також розповіла про заходи, які здійснюються для зменшення шкідливих викидів у повітря.

У заключному блоку присутні мали можливість взяти участь у розробці проекту та створенні дорожньої карти його імплементації. Такий інтерактив був задуманий організаторами, щоб надати поштовх молоді для розробки власних проектів, які допоможуть відбудувати та розбудувати Україну після перемоги у війні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!