Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Молодь Дніпропетровщини має можливість продемонструвати свій творчий потенціал в усеукраїнському патріотичному конкурсі творчих робіт

Творчій конкурс

0
(0)

Дніпропетровська обласна влада закликає учнів, студентів, аспірантів і членів Малої академії наук України долучитися до конкурсу, який відзначає національно-патріотичне становлення молоді. Учасники мають нагоду висловити свою творчість та думки на теми, які стосуються зміцнення національної єдності та збереження історичної пам’яті народу.

За ініціативи Інституту політико-правових досліджень було оголошено всеукраїнський конкурс «Національно-патріотичне становлення молоді», який завершиться 22 січня 2024 року і результати будуть оголошені у День Соборності.

Учасники мають можливість вибрати тему своєї роботи, але особливий акцент робиться на питаннях, які стосуються національної єдності та збереження історичної пам’яті. Конкурс організований з метою підтримки молоді в їхньому патріотичному становленні та сприяння їхньому творчому розвитку.

Для того, щоб долучитися до конкурсу, учасникам потрібно надіслати свої творчі матеріали на електронну пошту institute2014@ukr.net. В темі листа слід вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, а також додати примітку «На конкурс». Організатори запевняють, що всі подані роботи будуть ретельно розглянуті, а найкращі з них будуть відзначені.

Цей конкурс надає молодим талантам усієї області можливість не лише проявити свій творчий потенціал, але й сприяти розвитку патріотизму та національної свідомості. Всі зацікавлені особи закликають взяти участь у цій ініціативі та сприяти національному патріотичному становленню молоді.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього цікавого конкурсу та поділитися своєю творчістю та поглядами на національне-патріотичне становлення України. Ваша участь в цьому заході може стати важливим кроком у відзначенні важливих аспектів національної історії та культури, а також сприяти розвитку патріотизму серед молодого покоління.

А ще необхідно подати заявку за посиланням. Дедлайн – 6 січня.

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів