Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Міський голова Кривого Рогу завітав до центру соціальної реабілітації дітей

Новини Кривого Рогу

0
(0)
У День захисту дітей, міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов привітав криворізьку малечу зі святом.
Мер завітав до вихованців Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, а також поспілкувався із хлопцями і дівчатами ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району та юними підопічними громадської організації «Берегиня душі». У рамках міської Програми соціального захисту мешканців на підтримку всіх діток з обмеженими можливостями у міському бюджеті на цей рік передбачено майже 35 млн грн.
«Наша мета – об’єднати зусилля для того, щоб маленькі криворіжці виросли хорошими, людяними, й, звичайно, мали все необхідне для свого розвитку. У малечі має бути щасливе дитинство й за це відповідаємо ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їх прав – наш найголовніший обов’язок. Ми допомогаємо новоствореним прийомним сім’ям, будинкам сімейного типу, дітям-сиротам та дітям під опікою, онкохворим дітям і дітям з інвалідністю, багатодітним родинам. Піклуємося про дітей з особливими потребами, хочемо, щоб вони знайшли своє місце у соціумі та реалізували себе у дорослому житті», – зазначив К. Павлов. Сьогодні у місті близько 2,6 тисяч дітей з інвалідністю. Серед них більше 700 хлопчиків та дівчаток з ураженням центральної нервової системи. У Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю вони отримують необхідний комплекс реабілітаційних послуг. Щодня тут майже 50 дітей з інвалідністю та дітей «Групи ризику» у віці від 0 до 18 років отримують кваліфіковану допомогу.
«Завдяки Центру реабілітації наш малюк почав сидіти, стояти і вже намагається робити перші кроки. Ми радіємо його успіхам. Тут працюють гарні фахівці-професіонали, які допомагають діткам рости здоровими», – сказала молода матуся Любов Шокало.
«Дорослі прагнуть, щоб всі маленькі криворіжці були здоровими та радісними – на це спрямовані цільові програми, що фінансуються коштом міського бюджету. У Кривому Розі кожній родині, в якій виховуються дітки з інвалідністю та онкохворі, виплачується від міста одноразова допомога в розмірі 10 тис грн. Місто надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Також, продовжується започаткована торік виплата матеріальної допомоги дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», – зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.
Матеріал на основі релізу прес-служби криворізького виконкому.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!