Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Місяць повномасштабної війни! Криворіжжя під надійним захистом

Новини ВІЙНА

4.2
(6)

24-те березня рівно місяць триває повномасштабне вторгнення Росії на території України вже без прикриття примарними “їх тут нема”. Рівно місяць від часу коли всі усвідомили, що російські орки вирішили офіційно окупувати Україну. Проте страху чи паніки не було, адже всі цього чекали й морально готувались. 8 років Україна веде війну і місяць тому вона просто розширила лінію фронту.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Кривий Ріг місто, яке в перші дні зазнало руйнувань від ракетних ударів ворога. З перших годин 24-го лютого криворізькі мешканці вже почали зносити волонтерку забивши нею всі коридори військової адміністрації. Сирени стали звичним буденним для нашого народу.

Щоранку Криворізький район прокидається і шукає інформацію де ж зараз ворог і як він далеко від дому. Багатьох може обурювати відсутність детальної інформації на цей рахунок. Проте у режимі воєнного часу ми не можемо висвітлювати  деталі військових маневрів повною мірою, адже це може зашкодити ЗСУ та теробороні.

Ми публікуємо офіційну інформацію, якої в принципі достатньо  для розуміння загальної картини ситуації в Криворізькому районі та області.

То де ж станом на 24-те березня знаходиться ворог? 

Відомо що не великі сили ворога зосереджено в Херсонській області неподалік Криворізького району. Відомо про декілька обстрілів з градів територію Зеленодольської громади, а саме села Мала Костромка та самого міста Зеленодольськ. На щастя ніхто не постраждав.

Чи підуть російські окупанти на Криворіжжя і коли це може статись?

Війна штука непередбачувана. Ми цивільні не можемо знати планів ворога й детального плану наших героїчних військових. Проте ми маємо розуміння від наших джерел про те, що ворог на цей час не готовий йти у бій, адже розуміє, що це буде його остання битва на землі славного Криворіжжя.

З повідомлення голови РДА Євгена Ситниченка нам відомо, що наші хлопці дали гідну відсіч оркам, які обстрілювали Зеленодольську громаду.

З розмов з нашими військовими ЗСУ та представниками тероборони в Криворізькому районі — вони впевнені, що треба бути камікадзе аби спробувати взяти Кривий Ріг та зайти на територію району. Голови громад звітують про готовність оборонятись й укріплень, які зводились продовж всього часу.

Чи не здасть місто Кривий Ріг місцева влада окупантам?

Варто розуміти, що одноосібно неможливо здати місто ворогу. Військове командування в Криворізькому районі це не політики, складати зброю ні добровільно здати місто неможливо, адже навіть цей приказ не буде виконано. І це розуміє влада і політики. Спроба здачі територій прирівнюється до зради у воєнний час і з такими людьми панькатись ніхто не буде. Міста і села Криворіжжя готові давати гідну відсіч ворогу і не здавати ні клаптика землі.

З тієї інформації, шо аналізує наша редакція, ми можемо впевнено стверджувати що ворожі війська деморалізовані, вони не розуміють своєї місії тут і не хочуть воювати. Російські війська чітко усвідомлюють, що Криворізький район готується до пекельної зустрічі з орками. Ворог страшиться нападати та всіляко відтягує цей момент. Є ймовірність, що вони відмовляться йти на укріплене Криворіжжя. Проте нам не треба розслаблятись! Окупантів ще багато на нашій землі.

Наша редакція сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ закликає не вірити фейкам, ретельно перевіряти всю інформацію і головне не панікувати. Саме ПАНІКА — це те, чого так прагне ворог.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів