Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Міністр МВС говорить про причини ймовірного самогубства мера Кривого Рогу Павлова

Новини Кривого Рогу

2.9
(7)

Міністр Внутрішніх справ України Денис Монастирський прокоментував хід розслідування смерті міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. Про це повідомляє “Інтерфакс” у своїй публікації.  Аудит міського бюджету прокоментували й у Криворізькій міській раді.

Міністр МВС Денис Монастирський розповів журналістам, що попередньо версія слідства сходиться до версії — самогубство. Причиною цього можуть бути гроші, а саме перевірка аудит міського бюджету.

“Попередньо ми можемо говорити про самогубство. Фактори, які стали мотивом цього самогубства, має озвучити слідство. Але є зовнішні фактори, які вже встановлені: проводився ряд масштабних перевірок, аудит бюджету міста і були виявлені серйозні зловживання”, – розповів  Денис Монастирський

І дійсно подібні версії вже озвучувались інсайдерами з Кривого Рогу на різноманітних телеграм каналах, проте офіційно про це заговорив очільник МВС України.

Не забарилась й відповідь з міської ради Кривого Рогу. Свій коментар журналістам дав очільник юридичної служби  виконкому Криворізької міської ради, який спростовує слова міністра МВС, мовляв — бюджетні перевірки в міськраді не стосуються періоду керівництва Костянтина Павлова.

Навесні 2021 року було дано команду «фас» проти трьох міст – Києва, Кривого Рогу та Черкас. До нас прибула «зондеркоманда» близько 100 осіб з усіх областей України та від усіх контролювальних органів, які існують. Особливо вони активізувалися після смерті Костянтина Юрійовича Павлова, в останні три тижні. -Прокоментував голова юридличного відділу виконкому Криворізької міської ради М. Кудін.

Нагадаємо, що міського голову Кривого Рогу Костянтина Павлова було знайдено мертвим на порозі власного заміського будинку з кульовим отвором в область серця. Про це раніше повідомляв наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Очевидно, що перипетії довкола смерті Костянтина Павлова тільки набирають обертів. У кожної сторони свій варіант і переконання. Наш сайт новин Криворізького Району Кривий Ріг ПОСТ зібрав коментарі обох сторін.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

2.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів