Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Мільйони на захист: Криворізька райрада рада затвердила програму на випадок надзвичайних ситуацій

Новини Криворіжжя

0
(0)

Сьогодні відбулося засідання 9-ої сесії Криворізької районної ради VIII скликання, яке зібрало значний резонанс у громадськості. Участь у цьому важливому заході взяли видатні посадовці місцевої влади, а саме заступники голови Криворізької райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Віталій Шпак та Сергій Прохода. Повідомляють у пресслужбі Криворізької РВА

На порядку денному сьогоднішньої сесії стояло важливе питання – затвердження Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Криворізькому районі на 2023-2025 роки. Ця програма відіграє вельми суттєву роль у здійсненні заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру, таких як техногенні, природні, воєнні, соціальні, а також проведення невідкладних робіт та надання термінової допомоги постраждалому населенню в Криворізькому районі.

Згідно з оголошеним планом, Програма передбачає створення матеріальних резервів на місцевому та об’єктовому рівнях. Загальний обсяг фінансування ресурсів, які необхідні для реалізації Програми у період з 2023 по 2025 роки, становить імпресіонуючу суму в розмірі 2 350 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на створення резервів, які дозволять вчасно та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати належний захист та допомогу мешканцям району в складних обставинах.

На цьому засіданні також було прийнято важливе рішення щодо внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Криворізькому районі на 2023-2025 роки. Це рішення також передбачає внесення відповідних змін до районного бюджету на 2023 рік.

Зміни в програмі та бюджеті спрямовані на покращення роботи виконавчих органів влади, забезпечення впровадження державної політики та виконання стратегічних завдань у регіоні, що відіграє важливу роль у підтримці та захисті інтересів громадян.

Сьогоднішнє засідання районної ради свідчить про високий рівень відповідальності та готовність місцевих органів влади до дій в умовах надзвичайних ситуацій, і надає громаді впевненість у своєму захисті та безпеці.

Мільйони на захист: Криворізька райрада рада затвердила програму на випадок надзвичайних ситуацій

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів