Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Меценати Криворізького району передали ЗСУ унікальний мобільний стоматологічний кабінет та автономний банно-пральний комплекс

Волонтери ЗСУ

5
(1)

16-го січня меценати Криворізького району завдяки Криворізькій районній військовій адміністрації передали унікальне мобільне обладнання для лікування та покращення побутових умов бійців. На місці працювали кореспонденти сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ, що оглянули передану техніку та зробили відео сюжет.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Військовим Херсонського та Запорізького напрямку було передано унікальне обладнання, а саме лікарський автономний мобільний стоматологічний кабінет. Він може приймати пацієнтів військових неподалік позицій та місць дислокації. В кабінеті присутнє все сучасне обладнання для лікування та протезування зубів захисників України. Розповів фахівець — офіцер стоматолог.

Окрім цього військові отримали мобільний банний комплекс, де бійці матимуть змогу випрати та висушити одяг та прийняти теплий душ. Унікальність цього комплексу в його автономності та роботи від генератора, що дає змогу функціонувати у місцях без комунікацій. Час розгортання та згортання комплексу 1 година про це журналістам доповів офіцер внутрішнього забезпечення.

Для автономної роботи всього цього обладнання меценати забезпечили військових 10-ти кіловатним дизельним генератором.

Начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко розповів журналістам, що завдяки меценатам ЗСУ отримало унікальне обладнання на суму близько 3-х мільйонів гривень.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!