Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Мешканцям Радушного Криворізький район – можливості для захисту прав

Новопільська громада

5
(2)

 Радушне – одне з найбільших сіл Новопільської громади Криворізького району. Тож виїзди юристів системи безоплатної правової допомоги сюди відбуваються за графіком – кожен другий вівторок місяця. Так, 08.06.2021 юристка Інна Волкобой забезпечила роботу консультаційного пункту в Радушненському старостинському окрузі.

Під час виїзного прийому проведене інформування жителів громади про основні аспекти земельної реформи в Україні. Усі бажаючі змогли задати свої запитання та оформити звернення.

На прийом звернулося 5 осіб з питань отримання отримання субсидії, зняття з місця реєстрації особи, яка не проживає більше півроку, оформлення договору дарування тощо. Якщо питання виникли у вас, ви потребуєте поради юриста, нагадуємо, що отримати юридичну консультацію або роз’яснення можна, звернувшись до Криворізького бюро правової допомоги №1, що знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Станіслава Конткевича, 37. Зупинка “Універмаг” у Покровському районі. Графік роботи: з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45. Телефон – 067- 276-54-76.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги можна отримати за єдиним номером телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Також радимо мобільний додаток “Безоплатна правова допомога”, “Твоє право”, платформу правових консультацій WikiLegalaid!

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!