Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Мером Кривого Рогу стане Костянтин Павлов від ОПЗЖ але це не точно! ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Вибори 2020 Кривий РІг

0
(0)

Відомі результати екзитполів голосування за пост мера Кривого Рогу на виборах. Відомо про 2 опитування і обидва суперечать один одному.

Згідно опитування на замовлення “Центру дослідження розвитку територій” посаду міського голови займе представник партії “За життя” Костянтин Павлов” у нього 58,86% голосів опитаних. Провладний кандидат від “Слуги народу” Дмитро Шевчик програє з результатом 41,14%.

Раніше на телеканалі “Україна 24” були опубліковані результати екзитполу на замовлення фонду “Українська політика”. Згідно з результатами цього дослідження виборів мера Кривого Рогу – перемогу отримує Дмитро Шевчик зі “Слуга Народу” у нього 51,7% голосів. На другому місці Костянтин Павлов “ОПЗЖ” у нього 47,2% голосів криворіжан. Перемога в межі статистичної похибки.

Можна сміливо говорити, що ніч у територіальних виборчих комісіях буде спекотною. Представники штабів будуть битись за кожен голос виборців Кривого Рогу, які обирають у другому турі виборів міського голову. Можна прогнозувати, що виборчий процес затягниться судовими рішеннями і остаточне ім’я мера ми дізнаємось у наступному році.

 

Ваи юбуде цікаво за цією темою:

Явка виборців на виборах у Кривому Розі

Також почитайте: Звіт поліції про порушення на виборчих дільницях КРивого рогу

 

Журналіст Соня Кошкіна раніше злила начебто попередні результати екзитполів.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!