Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Майже 10 мільйонів за прибирання парків Кривого Рогу. Сумнівна схема?

Тендерні махінації Кривий Ріг

0
(0)

У місті Кривий Ріг на поверхню вилізають скандальні деталі навколо тендера на прибирання парків та скверів, укладеного між КП “Сансервіс” Криворізької міськради та ТОВ “Парк Авеню КР”. За інформацією, отриманою з Державної аудиторської служби, почалося ретельне обстеження процедури закупівлі.

ТОВ “Парк Авеню КР”, яка була зареєстрована у селищі Степове Софіївської об’єднаної територіальної громади, вже встигла отримати контракт від міської ради на клінінгові послуги на 2024 рік на суму 9,9 мільйонів гривень.

Згідно тендерної документації, обов’язки підрядника включають підмітання та прибирання тротуарів, санітарне прибирання відходів та вивезення листя та сміття. Важливою умовою є наявність спеціалізованої техніки, серед якої не менше 6 підмітально-прибиральних машин та іншого обладнання.

Однак виникає низка питань стосовно замовлення: в тендерній документації відсутній перелік об’єктів для прибирання, а замовник вказав лише загальну площу – 123142 м².

Також викликає сумніви статутний капітал ТОВ “Парк Авеню КР”, який становить лише 3000 гривень, і директором якого є Левченко Олександр Юрійович, власник 4-х фірм, дві з яких перебувають у стані припинення.

Неабияке здивування викликає також інформація про оренду техніки. За даними youcontrol, директор “Парк Авеню КР” Олександр Левченко уклав договір оренди транспортних засобів з ТОВ “Тайм Крістал” Ігоря Саєнка. Оренда однієї підмітально-прибиральної машини на місяць, за умовами договору, обійдеться фірмі майже в 15 тисяч гривень, а вуличного/дорожнього електричного пилососа – майже в 2,5 тисячі гривень. Всього ТОВ “Парк Авеню КР” орендує 18 одиниць техніки.

Сумарні витрати на прибирання з урахуванням тендеру та оренди техніки можуть вражати, але держаудитори планують ретельно проаналізувати обґрунтування розміру витрат та якісні характеристики предмета закупівлі. Зазначимо, що замовник, КП “Сансервіс”, на момент виходу матеріалу, ще не подав відповіді на запитання Держаудиторської служби.

Залишається відкритим питання, чи виконує ТОВ “Парк Авеню КР” свої зобов’язання перед міською радою на належному рівні, або це ще один випадок сумнівних угод, що потребують уваги контролюючих органів.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів