Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Лозуватська громада на Криворіжжі приймає найбільшу кількість біженців ВІДЕО

Новини Лозуватська громада

5
(2)

Нещодавно журналісти сайту новин Кривий Ріг ПОСТ побували в Криворізькому районі на території Лозуватської громади де побували в пункті прийому біженців на території відпочинкової бази. Очільник Криворізької РДА та сільський голова громади розповіли про умови перебування переміщених осіб. 

В рамках туру для преси організованого Криворізької районною військовою адміністрацією кореспондентам сайту Кривий Ріг ПОСТ вдалось взяти коментар в очільника Лозуватської ОТГ та голови району. Також ми зібрали історії біженців, які згодом розповімо нашим читачам.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Лозуватська об’єднана територіальна громада найбільше прийняла біженців. В основному це люди з окупованої Херсонщини та Маріуполя, також є люди з Донецької та Луганської областей.Люди забезпечені всіма умовами для проживання навіть з маленькими дітьми. Постійно волонтери привозять допомогу. З людьми працюють психологи та реабілітують їх після отриманих переживань.

Загалом Криворізький район прийняв за час повномасштабного російського вторгнення близько 5 000 біженців. Про це розповів очільник Криворізької РВА Євген Ситниченко.

За словами зі спілкування людей, вони сподіваються на повернення додому й не планують тут лишатись. За словами керуючої бази відпочинку, де знайшли прихисток біженці — всі не розпаковують сумки, адже планують скоро поїхати додому, як тільки закінчиться війна.

Новина, яка не залишить вас байдужим: Вивозив родину з окупації до Кривого Рогу й потрапив у катівню окупантів — історія про жорстокі катування російських окупантів

За проживання люди не сплачують коштів. Хто має змогу той компенсує вартість електроенергії, що використана. За словами Віталія Яценка  очільника громади — всім хто звертається з біженців підбирають різні варіанти проживання.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів