Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Лікарня Криворізького району завдяки міжнародним партнерам відтепер має сучасне обладнання для лікування військових та цивільних

Новини громади.

5
(4)

16-го червня  журналістам Криворізького району показали лікарню де за допомогою міжнародних партнерів України було придбано сучасне медичне обладнання. Завдяки активній співпраці Криворізької районної військової адміністрації з міжнародними волонтерами та владою громади мешканці місцевої ОТГ та зокрема військові можуть отримувати якісну медичну діагностику й навіть оперативне втручання, у разі необхідності. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Пресі було показано сучасне обладнання лікарні у Криворізькому районі до облаштування, якої долучилась міжнародна організація “Лікарі без кордонів” від партнерів України. Сучасне медичне обладнання дозволяє робити діагностику й навіть хірургічне втручання, у разі потреби. Розповіли медики.

На зустрічі з пресою був присутній очільник Криворізької РВА Євген Ситниченко, його радник Олександр Фастовець. Представники району розповіли про свій внесок в загальну справу та про саму лікарню, що допомагає військовим та місцевим мешканцям. Очільник міськради представив основні досягнення лікарні та розповів про те, як функціонує медзаклад.  На зустрічі було присутнє й керівництво медустанови Криви, які представили закуплене обладнання міжнародними волонтерами.

Позитивні враження від нового обладнання висловив головний хірург Криворізького району, він підкреслив значущість придбаного для якісного лікування пацієнтів.

Зауважимо, що назву громаду та знаходження лікарні ми не називаємо з питань безпеки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!