Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Лідера антивакцинаторів Остапа Стахіва залишили у СІЗО на 60 діб

Новини України

5
(1)

У Львові апеляційний суд залишив під вартою лідера руху антивакцинаторів Остапа Стахіва. Самопроголошеного лідера “антиваксів” звинувачують у поваленні конституційного ладу та територіальній цілісності України за його виказування на мітингу. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

24-го листопада суд Львова залишив під вартою Остапа Стахіва, якого затримали нещодавно. Адвокати Антивакцинатора намагались змінити міру запобіжного заходу свого клієнта, проте марно.

Варто відзначити, що сам Стахів обіцяв почати голодування, якщо його не випустять з СІЗО де він за рішенням суду має пробути мінімум до 16 січня 2022 року.

Вас зацікавить новина: Малолітніх гвалтівників у Кривому Розі відправили до СІЗО підтримати хлопців прийшов цілий циганський табір

Нагадаємо, що 18-го листопада Остапа Стахіва Галицький районний суд ув’язнив до СІЗО на 60 діб як міру запобіжного заходу. Як альтернативу тримання під вартою суд надав змогу внести заставу у розмірі 998 тисяч гривень. Стахів у суді заявив, що у нього проблеми з серцем і він потребує лікування у лікарні, проте лікарі не побачили у стані Остапа Стахіва нічого критичного і відпустили антивакцинатора за ґрати.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів