Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криза водопостачання: мобілізація зусиль для забезпечення безпечної питної води постраждалим

5
(1)
Катастрофа, спричинена російськими окупантами, які підірвали Каховську ГЕС, сповнила червень великим болем за тих, хто втратив свої домівки, домашніх улюбленців, хто залишився сам на сам із наслідками злочину, вчиненого нашими ворогами.
Надскладні випробування переживають і всі ті, хто через наслідки підриву ГЕС залишився без питної води. І, поки докладаються усі зусилля, аби стабілізувати ситуацію з централізованим водопостачанням, питання забезпечення питною водою мешканців Криворізького району в окремих його громадах вирішується завдяки наповненню мобільних резервуарів, підвезенню її до пунктів видачі тощо. Одним із шляхів реалізації цього є співпраця районної військової адміністрації із волонтерськими та громадськими організаціями, владою різних рівнів із різних областей України. Так, завдяки дієвій співпраці начальника Криворізької РВА Євгена Ситниченка та народного депутата Олександра Завітневича, який виступив з ініціативою, а також Черкаської міської ради, зокрема депутата Черкаської міськради Араіка Мкртчяна, який допоміг із доставкою вантажу, отримали велику партію бутильованої води. Сьогодні частину води передали українським захисникам, які нищать ворога у найгарячіших точках; відправиться вода і у громади Криворіжжя, що найбільше потерпають через її відсутність.
Віримо, разом ─ обов’язково впораємося! І закликаємо усіх допомагати один одному, аби кожен і кожна відчували підтримку і захист, наскільки це можливо.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!