Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривий Ріг взяв кредит на 13 мільйонів євро на закупівлю 15 трамваїв і ремонт колій.

Новини Кривого Рогу

5
(1)

Міська рада Кривого Рогу погодила намір купити 15 трамваїв і відремонтувати 2 кілометри колій  у кредит за 13 мільйонів євро. Таке рішення ухвалили міські депутати на черговій сесії 26-го жовтня. Деталі повідомляє сайт Кривий Ріг ПОСТ.

Управління транспорту виконкому міської ради Кривого Рогу подала проєкт рішення на розгляд депутатів про надання згоди комунальному підприємству “Швидкісний трамвай” на укладення кредитного договору на закупівлю нового рухомого складу та ремонт колій.

Зокрема планується укласти кредитний договір з міжнародною інвестиційною кампанією «IFC» для реалізації інвестиційного проєкту «Трамваї Кривого Рогу», затверджений рішенням виконкому міської ради «Про затвердження висновку стосовно доцільності залучення кредиту КП «Швидкісний трамвай» від Міжнародної фінансової корпорації («IFC») для реалізації інвестиційного проєкту «Трамваї Кривого Рогу». Йдеться у поданому проєкт рішення міської ради від 26-го жовтня.

Комунальне підприємство Кривого Рогу планує закупити  до 15-ти трамваїв сучасних і енергоефективних, відремонтувати 2 кілометри колій в обидві сторони по вулиці Соборності.

Обсяг та валюта кредиту: 13 700 000  євро, у тому числі 10 200 000 (євро коштом капітальних ресурсів Міжнародної фінансової корпорації («IFC») та 3 500 000 євро  коштом капітальних ресурсів Міжнародної фінансової корпорації («IFC») з Фонду чистих технологій («CTF»);

Кредит буде виданий Кривому Рогу на 13 років з 3-х річним пільговим періодом на погашення. Комунальне підприємство повинно виплачувати заборгованість раз на 6 місяців рівними частинами. Кредит розбитий на 20 платежів.

Вас зацікавить публікація: У Кривому Розі швидкісний трамвай протягнеться до станції Рокувата

Наразі не відомо коли у Кривому Розі з’являтися нові трамваї і якої моделі вони будуть. Як тільки ця інформація з’явиться в публічному доступі наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ  повідомить це у своїх наступних публікаціях.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів