Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривий Ріг сьогодні! Голова Криворізької РВА – наші збройні силимолодці, як завжди відпрацювали на 100%

Новини Криворізького району

3.5
(4)

6-го квітня традиційно ввечорі начальник Криворізької районної  військової адміністрації підбивати підсумки дня на території Криворіжжя. Сьогодні хороший день — заявив Євген Ситниченко. Про це розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко повідомив, що на території Криворізького району обстрілів не було. День пройшов успішно — розповів посадовець. Також керівник Криворізького району розповів, про те, що йде надання волонтерської гуманітарної допомоги сусідам Херсонщини визволеним від російського окупанта селам. Нагадаємо, що зранку надійшла радісна новина про звільнення декількох сіл Херсонщини та відкидання ворога від кордонів Криворіжжя. Про це повідомляв наш сайт новин у ранці.

Нагадаємо, про те, що сьогодні гуманітарний штаб Криворізького району направив харчі військовим та переселенцям до Гречаноподівської громади. Про це також повідомляв сьогодні Кривий Ріг ПОСТ.

Важливо! Очільник Зеленодольської об’єднаної територіальної громади Дмитро Невеселий закликав менше пересуватись по місту та селах, триматись безпечних місць та допомогати немічним та тим хто потребує допомоги.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів