Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривий Ріг отримав від Дніпропетровської ОГДА сучасні французькі швидкі допомоги

Новини Кривий Ріг

5
(1)

24-го червня у Кривому Розі представили 21 карету швидкої допомоги, які передали від Дніпропетровської обласної державної адміністрації Криворізькій станції екстреної меддопомоги.Презентацій проходила на стоянці “Льодової арени” у Металургійному районі” звідки авто і вирушили рятувати життя.

Сучасні лікарські авто марки Citroen Jumper забезпечені всім необхідним для якісної екстреної допомоги містянам. Зокрема, автомобілі обладнані усіма приладами для моніторингу стану діяльності серцево-судинної та дихальної систем, проведення інфузійної терапії в процесі транспортування хворого, проведення базової серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора.Кривий Ріг отримав від Дніпропетровської ОГДА сучасні французькі швидкі допомоги

Представлені нові швидкі допомоги французького виробництва. Класифікація лікарських машин групи “В” що дозволяє використовувати швидкі допомоги лікарям і фельдшерам. В салоні сучасне устаткування зокрема, засоби дихальної підтримки та моніторингу серцево-судинної системи пацієнта. Встановлені два 10-літрові кисневі балони, інгалятори, вмонтований пристрій для підігріву рідини та інше сучасне обладнання для якісної першої допомоги.

Кривий Ріг отримав від Дніпропетровської ОГДА сучасні французькі швидкі допомогиПередані сучасні швидкі допомоги Дніпропетровською ОДА будуть використовуватись на усіх підстанціях Кривого Рогу. Про це на своїй сторінці розповів Валентин Резніченко.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів