Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривий Ріг очікує на перше підвищення тарифів на воду з 1 червня 2023 року

Новаком Кривий Ріг

3
(2)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглядає можливість підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення в Україні. Ця зміна може стосуватися й мешканців Кривого Рогу.

КП “Кривбасводоканал” вже напрацювало тарифні ставки, які будуть діяти після підвищення. Зокрема, на першому етапі вартість послуг становитиме 18,576 грн та 16,596 грн (разом 35,172 грн замість 31,368 грн), а на другому – 21,288 грн та 17,568 грн (разом 38,856 грн).

Експерт із ЖКГ, тарифів та комунальних послуг, Олег Попенко, зазначає, що перше підвищення може відбутися з 1 червня 2023 року. За даними НКРЕКП, вартість послуг водоканалу збільшиться принаймні на 30 %. Підвищення називають “нагальною необхідністю з економічної та технічної точок зору”.

Важливо зазначити, що питання перегляду тарифів на воду у Кривому Розі вже набуло актуальності ще у минулому році. НКРЕКП навіть схвалила тарифи, але пізніше скасувала своє рішення. Тепер питання знову на розгляді, і мешканці Кривого Рогу повинні бути готові до можливого збільшення вартості послуг водоканалу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів