Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривий Ріг – бидло батьки мажори ображають людей за фінансовою ознакою у школі №1

Скандал у школі №1

5
(1297)

У Кривому Розі  25-го лютого в школі №1 (КЗШ №1), розгорівся скандал серед батьків 11-го класу. Камнем спотикання виявилось свято 8 березня і подарунок вчителю до свята дня жінок.

У одному з батьківських чатів 11-го класу йшло обговорення подарунку вчителю до свята 8-го березня. Певні мами дітей запропонували подарувати педагогу телевізор, на який планували зібрати з кожної дитини по 250 гривень. Проте не всі змогли знайти певну сумму у сімейному бюджеті, за це розгорівся скандал.

Одна мати дитини учня, назвала тих хто не згоден здавати гроші “нищеми”і  обізвала свинями. Вона у своєму повідомленні виразила бажання влаштовувати дітям свята для тих у кого є гроші і вважає, що не треба кормити інших. Цю переписку у месенджері viber заскрінила та виклала одна з учасників чату. Дуже швидко з фейсбучної спільоноти ця ситуація розійшлась по багатьом ЗМІ України і викликала суспільний резонанс.

На разі не відомо яке продовження матиме цей скандал у КЗШ №1 у Кривому Розі. Проте відомо що негативний подарунок своїй вчительці батьки мажори вже зробили. Шкода, що жертвами батьківських понтів є діти, які у своєму колективі здатні розібратись.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!