Криворізький жіночий Кривбас розтрощив Шахтар з рахунком 0:5

футбол

5
(1)

Жіночій футбольний клуб  «Кривбас» продовжив переможну ходу у чемпіонаті України, впевнено здолавши у 3 турі дівчат з ФК«Шахтар» 24-го вересня у Києві. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ за інформацією пресслужби ФК Кривбас.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

З перших хвилин наші дівчата захопили ініціативу і вже на 6 хвилині рахунок було відкрито. Ольга Басанська наважилась на дальній постріл з 30 метрів, і мʼяч по красивій траєкторії опустився у дальню «дев’ятку» воріт Мостової.

Втім, у першій половині гри наші дівчата обмежились лише одним голом. Не дивлячись на суттєву ігрову і територіальну перевагу «Кривбасу», небезпечних моментів майже не виникало. Слід віддати належне і супернику, який дисципліновано грав у захисті.

В перерві Володимир Єфімако вніс певні тактичні корективи, що майже одразу дало результат. На 48 хвилині Поліна Янчук заплутала постійними пересуваннями захист «Шахтаря», отримала м’яч на правому кутку воротарського майданчику і спокійно покотила його під голкіпершею – 0:2.

Тиск на оборону номінальних господарок поля продовжився. Наступне взяття воріт прийшло з кутового: Амарієль Сонкенг краще за інших зорієнтувалася у штрафному майданчику суперника і головою вразила нижній кут.Криворізький жіночий Кривбас розтрощив Шахтар з рахунком 0:5

Ще через дві хвилини арбітр матчу Софія Причина призначила пенальті. Захисниця донецької команди не встигла за швидкісною Віолетою Тян і змушена була її збивати. Леся Ольхова ударом з позначки довела рахунок до 0:4. Підсумував перемогу команди Єфімако гол Діани Бєлякової. Нападниця прицільним ударом з-під захисниці відправила м’яч у дальній нижній кут.

Вас зацікавить новина: Збірна України з футболу розбила Вірменію з рахунком 0:5 ВІДЕО

5:0 – ЖФК «Кривбас» продемонстрував красивий футбол, забивши класні голи, тим самим зміцнивши своє лідерство у Вищій лізі. Наступний суперник – жіноча команда київського «Динамо», з яким наші дівчата зіграють вже за тиждень.