Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький військовий шпиталь активно надає допомогу військовим, жителям громади та переселенцям ВІДЕО

5
(4)

17-го травня відбувся брифінг в приміщенні Криворізької районної військової адміністрації з виконувачем обов’язки головного лікаря Криворізького районного воєнного шпиталю Валерієм Яременком, який розповів про роботу закладу та обстановку довкола ліків. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Керівник медичного закладу повідомив, що установа працює в штатному режимі й надає медичну допомогу мешканцям громад, військовим та вимушеним переселенцям. Валерій Яременко розповів про те, що медики працюють як в лікарнях, так і в зоні проведення бойових дій. Очільник лікарні розповів про допомогу Криворізької районної військової адміністрації. Валерій Яременко зазначив, що були заключені угоди про співпраці з колегами з Великої Британії, Канади, США, Франції, Португалії, Іспанії та з різними волонтерськими організаціями.

В. о головного лікаря військового шпиталю повідомив, що лікарня Криворізького району отримала більш ніж 50 тонн волонтерської допомоги до її складу входили медикаменти, перев’язувальні матеріали, ліжка. До допомоги входили різні види медикаментів — це жаропонижуючі, тонізуючі, гіпертензивні, знеболюючі та інші.

Валерій Яременко розповів, що була проблема з нестачею певних препаратів через обстріли з боку окупантів фармацевтичних заводів. Проте зараз ліки поступають в нормальній кількості, як в лікарню, так й в аптеки.

В. о головного лікаря розповів, що у зв’язку з нещодавно постановою кабміну певні ліки, які раніше відпускались в аптеках по рецепту зараз будуть продаватись без рецептурних бланків. Проте це не стосується таких препаратів, як наркотичних, психотропних.

Очільник військового госпіталю. повідомив, що проводяться всі дії для комфортного лікування військових та наразі йде розробка реабілітаційної програми, яка буде необхідна у післявоєнний час.. Також наразі йде налагодження співпраці зі шпиталями Німеччини та Польщі  заради допомоги й реабілітації військових України.

Новина, яка вас зацікавить: В Апостолівській громаді активно надається гуманітарна допомога вимушеним переселенцям

Валерій Яременко повідомив, що його лікарня прийняла і задекларувала 217 вимушених переселенців з них 25 осіб отримали спеціалізовану медичну допомогу.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!