Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький район взяв участь у «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021» (ФОТО)

Новини Криворізького району

5
(367)

20-го листопада у Дніпрі відбулась виставка “АГРО.БІЗ.НЕСТ 2021” в якій активну участь брали представник  Криворізького району на чолі з заступником голови Криворізької РДА Сергієм Проходою. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

У Дніпрі неподалік від Дніпропетровської обласної ради у сквері Героїв проходила виставка “АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021” причина до Дня працівника сільського господарства.  Серед розмаїття презентацій особливо виділявся намет Криворізького району. На чолі дедикації був Сергій Прохода заступник голови Криворізької районної державної адміністрації, також прийняли участь голови Новопільської, Софіївської та Гречаноподівської громад.

Зі сцени аграрного форуму обласного значення лунали презентації та стартапи різних громад. Особливу увагу прикувала до себе презентація Криворізького району, як перспективного аграрного краю привабливого для інвестора. Особливою родзинкою стало виконання славня Криворізького району.

Особливістю “АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021” стало встановлення рекорду України. Майстри зробили найбільшу картину з зерна. Відтепер форум аграріїв впишуть в Книгу рекордів України.

–  Криворізький район – це 15 потужних та інвестиційно-привабливих громад. Ми вже співпрацюємо з більш ніж з сотнею закорднонних інвестораів та кожного дня стрімко зростаємо в усьому спектру галузей. Криворізький район відкритий до співробітництва, як у аграрному секторі, так і в усіх інших напрямках. – Прокоментував заступник голови від Криворізької РДА Сергій Прохода.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів