Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький район відзначив День Незалежності України

Новини Криворізького району

5
(33)

В усіх громадах Криворізького району пройшли урочисті заходи святкування 30-ї річниці Дня незалежності України. Керівництво Криворізької районної державної адміністрації відвідало  громади й нагородили відзнаками керівників громад.

Кожна громада підготувала святкові заходи для своїх мешканців. Різноманітні виставки, розваги для дітей, флешмоби та концерти пройшли в усіх куточках Криворізького району. Крім цього були нагороджені достойні жителя громад – професіонали своєї справи, ті ким пишаються у своїх містах та селах.

 

Так, на урочистостях з нагоди Днів Державного Прапора та Незалежності України у Лозуватській, Широківській та Новопільській громадах побував голова Криворізької райдержадміністрації Євген Ситниченко. Він сердечно привітав місцевих мешканців та гостей громад, вручивши Грамоту голови Дніпропетровської обласної ради Віталію Яценку, голові Лозуватської ОТГ. Відзнаку голови обласної ради отримали Олександр Кокул, голова Широківської ОТГ, та Віталій Яценко. Також з нагоди 30-ї річниці Незалежності України Грамотою голови облради було нагороджено Зеленодольського міського голову Дмитра Невеселого.
Вакулівська громада приймала вітання від керівництва району в особі заступника голови РДА Сергія Проходи, який долучився до святкувань у цій громаді. Посадовець привітав учасників урочистостей зі святами та вручив голові Вакулівської ОТГ Артуру Шевцову Грамоту голови Дніпропетровської облради.
Заступник голови райдержадміністрації Дмитро Оганесов побував на святкуваннях у Софіївській громаді, очільника якої Петра Сегедія також було відзначено Грамоти голови обласної ради. Про це повідомляє пресслужба Криворізької РДА.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!