Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький район отримав чергову благодійну допомогу від закордонних друзів України

Новини Криворізького району

5
(2)
Криворізька районна військова адміністрація на чолі з її начальником Євгеном Ситниченком продовжує плідну співпрацю з благодійними фондами, громадськими організаціями, волонтерами та небайдужих людьми з акумулювання гуманітарної допомоги, яка так необхідна нашим прикордонним громадам, селам та містам, які прийняли у себе вимушено переміщених осіб, закладам соціальної й медичної галузей. Розповідає пресслужба РВА.
Криворіжжі відбудеться вчасно. Про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.
Так, за сприяння Євгена Ситниченка, церкви St. Elisabeth Ann Seton зі Сполучених Штатів Америки та особисто Max Teplitski гуманітарний штаб РВА отримав допомогу у вигляді ліків та медичних матеріалів. Вантаж від сина Макса передав до штабу його батько. «Ви – герої для всього світу. Продовжуйте боротися за те, що є правильним. Ви не забуті. Ми залишаємося з вами», – йдеться в листі від цієї американської релігійної громади.
Вас зацікавить інформація:Ворог черговий раз обстріляв Криворіжжя з забороненими снарядами з касетним начинням ФТО
Медикаменти передані до одного з крупних медичних закладів району, де слугуватимуть для лікування українських військовослужбовців та мешканців Криворіжжя.Доповідають у Криворізькій РВА.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів