Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький район один з лідерів протидії домашньому насиллю. Про плани і завдання говорили на тренінгу

Криворізький район

5
(1)

10-го листопада у Кривому Розі в приміщенні Криворізької районної державної адміністрації відбувся тренінг з питання алгоритму протидії домашньому насиллю. Подібні заходи райдержадміністрація проводить постійно і наш район є лідером у питанні боротьби з цим негативним явищем. 

Одним з ініціаторів подібних зустрічей, де беруть участь чиновники громад, працівники спецвідділів та представники влади належить “Безоплатній правовій допомозі”.

Цього разу відбувся тренінг з питання алгоритму протидії домашньому насиллю в родинах Криворізького району. Було заслухано спікерів, які поділились своїми знаннями та досвідом у протидії домашньому насиллю.

Зазначимо, що Криворізький район є одним з лідерів діяльності у цій сфері. Створюються ініціативні групи, збираються засідання, аналізуються різні ситуації та шляхи виходу з них. В планах окремий центр для допомоги жертвам насилля в родинах де люди можуть знайти прихисток, юридичну та психологічну допомогу.

–  Наш район перший в Дніпропетровській області створив Координаційні ради з протидії такому явищу, як домашнє насилля. На черзі – створення районного Центру психологічної та соціальної допомоги, де б змогли знайти прихисток та підтримку ті, хто перебуває у небезпеці вдома. Працюємо далі… – прокоментував захід один зв спікерів форумузаступник голови Криворізької РДА Сергій Прохода. На своїй сторінці у facebook.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів