Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький район батьки школярів обурені реформуванням школив Надеждівці Новопільської громади

Новини Новопільської громади

5
(2)

Як сніг на голову жителям Надеждівки впала звістка про реорганізацію місцевої школи. Згідно з новою освітньою реформою в Надеждівці планують ліквідувати старші класи й перевести їх навчатись до Новопілля.

16-го червня батьки учнів Надеждівської школи зібрались аби з представника ми селищної ради Новопільської громади Криворізького району обговорити складну ситуацію.

У свою чергу батьки старшокласників вимагали лишити 10 – 11 класи в школі свого села. Їх не влаштовує те, що учнів відвозитиме і забиратиме шкільний автобус. Батьки вважають, що якщо діти приїжджатимуть додому о 18:00 то у них не буде часу якісно підготуватись до ЗНО.

Надеждівська  сільська школа буде перепрофільована в гімназію, а це значить що батьки старшокласників повинні самі знайти навчальний заклад де будуть довчатись їх діти, якщо їх не влаштовує варіант зі школою в Новопіллі.

Остаточну крапку у цім складнім питанні належить вирішити депутатам Новопільської громади на черговій сесії. Проте у разі відмови від реформування освітнього закладу, держава перестане фінансувати його повністю і всі видатки ляжуть на бюджет громади, а таких коштів у Новопільської громади нема.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!