Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький педуніверситет під час війни взяв на роботу проросійського професора, що розповідає студентам як сепаратисти святкували “день перемоги”

Осорома!

4.1
(39)

Криворізький педагогічний університет під час Російсько-Української війни підписав контракт з істориком,  що має проросійські погляди. Про це на власній сторінці у facebook написала Наталя Романець, доктор історичних наук, професор кафедри історії України та правознавства Криворізького державного педагогічного університету. Про це детально розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Новообраний професор кафедри історії у своїх наукових роботах використовує ідеї руського міра називаючи “Революцію Гідності” – державним переворотом. Своєю чергою він стверджує у своїх працях, що на Донбасі не сепаратисти, а повстанці. Закон України “Про декомунізацію” Дмитро Титаренко говорить, що він не те що потребує Україна.

“Революція гідності” – это государственный переворот в Киеве.
Сепаратисти – повстанцы Донбасса.
Закони про “декомунізацію – це не те, чого потребувало суспільство.
Це невеликий перелік цитат із наукових досліджень новообраного професора кафедри історії Криворізького державного педагогічного університету Дмитра Титаренко.
“Вітаю” кафедру за “правильний вибір”.
Я дуже сподівалася, що війна щось змінить у системі освіти, але “не судьба”. – стверджує у свожму тодисі в facebook Наталя Романець, доктор історичних наук, професор кафедри історії України та правознавства Криворізького державного педагогічного університету

Довкола допису в соціальній мережі у коментарях під постом Наталі Романець розгорівся справжній фурор і суперечка.В одному з коментарів — студент стверджує, що професор  Дмитро Титаренко на лекції з сучасної історії України змушує вивчати тему “Святкування дня перемоги повстанців Донбасу у 2014 році”.

Що було у головах керівництва педагогічного вузу Кривого Рогу коли вони приймали рішення підписати контракт з проросійським професором, що в час війни відстоює наративи ворога України!? Нажаль це залишиться загадкою. Про те, чи понесе відповідальність хтось, побачимо з часом.

Від автораПерш ніж віддавати свою дитину до вищого навчального закладу, переконайтесь, чи не промиватиме там їй мізки проросійський пропагандист!

Редакція сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ звертається до СБУ з проханням перевірки викладених вище фактів. У разі їх підтвердження просимо вживати заходів, що відповідатимуть законам воєнного часу та інтересам Української держави.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!